Match Play 2021

Tabele i drabinka MATCH PLAY 2021

FINAŁY

Grupa C
Joanna Mikuszewska-Szombara : Witold Kałamarz  1up
Grupa C'
Karol Kieras : Zbigniew Sitek  3&2

Mecze o 3 miejsce

Grupa C
Kamil Kędzior : Marek Kaszuba  5&4
Grupa C'
Roman Zdyra : Ryszard Słuja  4&2

PLAY-OFF


Grupa C
(1)
Joanna Mikuszewska-Szombara : (4)Kamil Kedzior  1:0
(2)Witold Kałamarz : (3)Marek Kaszuba    6&4

Grupa C'
(1)Karol Kieras : (4)Roman Zdyra  6&5
(2)Zbigniew Sitek : (3)Ryszard Słuja  4&3



II FAZA GRUPOWA

GRUPA MISTRZOWSKA C
ZAWODNIKJoanna Mikuszewska-Szombara
Marek Kaszuba
Kamil Kedzior
Zoltan Smolnicki
Witold Kałamarz
Antoni Mysior
PUNKTYMałe PUNKTY
Joanna Mikuszewska-Szombarax1:0 (3&2)1:0 (3&2)1:0 (1up)1:0 (2&1)1:0 (3&2)5+12
Marek Kaszuba0:1 (3&2)x1:0 (2up)1:0 (3&1)0:1 (2down)1:0 (8&7)3+8
Kamil Kedzior0:1 (3&2)0:1 (2down)x1:0 (2&1)0:1 (2&1)1:0 (2&1)2-3
Zoltan Smolnicki0:1 (1down)0:1 (3&1)0:1 (2&1)x0:1 (5&4)1:0 (3&2)1-8
Witold Kałamarz0:1 (2&1)1:0 (2up)1:0 (2&1)1:0 (5&4)x1:0 (3&2)4+10
Antoni Mysior0:1 (3&2)0:1 (8&7)0:1 (2&1)0:1 (3&2)0:1 (3&2)x0-19

GRUPA MISTRZOWSKA C'
ZAWODNIKRoman Zdyra
Jerzy Kaczmarek
Zbigniew Sitek
Marcin Jamróz
Karol Kieras
Ryszard Słuja
PUNKTYMałe PUNKTY
Roman Zdyrax1:0 (5&3)0:1 (4&2)1:0 (4&2)0:1 (3&2)0:1 (2&1)20
Jerzy Kaczmarek0:1 (5&3)x1:0 (5&4)0:1 (4&3)0:00:1 (4&3)1,5-8
Zbigniew Sitek1:0 (4&2)0:1 (5&4)x1:0 (3&1)0:1 (4&3)1:0 (2&1)30
Marcin Jamróz0:1 (4&2)1:0 (4&3)0:1 (3&1)x0:1 (3&2)0:1 (2&1)1-8
Karol Kieras1:0 (3&2)0:01:0 (4&3)1:0 (3&2)x1:0 (8&7)4,5+18
Ryszard Słuja1:0 (2&1)1:0 (4&3)0:1 (2&1)1:0 (2&1)0:1 (8&7)x3-2


BEST OF THE REST

ZAWODNIKKrystyna Sitek
Tomasz Roman
Grzegorz Putko
Stanisław Sroka
Olaf Nincevic
Maciej Kubicki
Hubert Gardulski
Maciej Kaltenberg
Wojciech Gardulski
Krystyna Sitekx0:01:0 (wo)





Tomasz Roman0:0x0:1 (wo)





Grzegorz Putko0:1 (wo)0:1 (wo)x





Stanisław Sroka


x1:0 (wo)



Olaf Nincevic


0:1 (wo)x



Maciej Kubicki




x1:0 (4&3)

Hubert Gardulski




0:1 (4&3)x

Maciej Kaltenberg






x0:1(wo)
Wojciech Gardulski






1:0 (wo)x



Tabela Punktowa Best of The Rest
ZAWODNIKPUNKTYMałe Punkty
Krystyna Sitek1,53
Maciej Kubicki14
Stanisław Sroka 13
Wojciech  Gardulski13
Tomasz Roman 0,50

















I FAZA GRUPOWA

GRUPA A

ZAWODNIKJoanna Mikuszewska-Szombara
Krystyna Sitek
Marek Kaszuba
Kamil Kędzior
Tomasz Roman
Grzegorz Putko
PUNKTYMALE PUNKTY
Joanna Mikuszewska-Szombara
x1:0 (7&5)0:00:1 (1down)1:0 (2&1)1:0 (1up)3,5+9
Krystyna Sitek
0:1 (7&5)x0:00:1 (5&3)0:0 1:0 (wo)2-9
Marek Kaszuba
0:00:0x1:0 (2up)0:0 1:0 (2up)3,5+4
Kamil Kędzior
1:0 (1up)1:0 (5&3)0:1 (2down)x1:0 (wo)1:0 (1up)4+8
Tomasz Roman
0:1 (2&1)0:00:00:1 (wo) x0:1 (wo)-1-12
Grzegorz Putko
0:1 (1down)0:1 (wo)0:1 (2down)0:1 (1down)0:1 (wo)x-2-14


GRUPA B

ZAWODNIKStanisław Sroka
Zoltan Smolnicki
Witold Kałamarz
Antoni Mysior
Olaf Nincevic
PUNKTYMAŁE PUNKTY
Stanisław Srokax0:1 (2down)0:1 (wo)0:1 (2down)1:0 (wo)0-6
Zoltan Smolnicki1:0 (2up)x0:1 (3&2)0:1 (2&1)1:0 (wo)20
Witold Kałamarz1:0 (wo)1:0 (3&2)x1:0 (4&2)1:0 (8&6)4+18
Antoni Mysior1:0 (2up)1:0 (2&1)0:1 (4&2)x1:0 (wo)3+3
Olaf Nincevic0:1 (wo)0:1 (wo)0:1 (8&6)0:1 (wo)x-3-23


GRUPA A'

ZAWODNIKMaciej Kubicki
Roman Zdyra
Hubert Gardulski
Jerzy Kaczmarek
Zbigniew Sitek
PUNKTYMAŁE PUNKTY
Maciej Kubickix0:1 (5&4)1:0 (4&3)0:1 (5&3)1:0 92up)2-4
Roman Zdyra1:0 (5&4)x1:0 (2&1)0:00:1 (6&5)2,5+1
Hubert Gardulski0:1 (4&3)0:1 (2&1)x1:0 (7&6)0:1 (5&3)1-4
Jerzy Kaczmarek1:0 (5&3)0:0 0:1 (7&6)x1:0 (1up)2,5-1
Zbigniew Sitek0:1 (2down)1:0 (6&5)1:0 (5&3)0:1 (1down)x2+8


GRUPA B'

ZAWODNIKMarcin Jamróz
Maciej Kaltenberg
Karol Kieras
Ryszard Słuja
Wojciech Gardulski
PUNKTYMAŁE PUNKTY
Marcin Jamrózx1:0 (wo)0:1 (1down)0:1 (1down)1:0 (1up)2+2
Maciej Kaltenberg0:1 (wo)x0:1 (wo)0:1 (wo)0:1 (wo)-4-20
Karol Kieras1:0 (1up)1:0 (wo)x0:1 (4&3)1:0 (1up)3+1
Ryszard Słuja1:0 (1up)1:0 (wo)1:0 (4&3)x1:0 (5&3)4+13
Wojciech Gardulski0:1 (1down)1:0 (wo)0:1 (1down)0:1 (5&3)x1-4






---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Tabele i drabinka Match Play 2020

FINAŁ
(czas na rozegranie meczów - do 9 września)


Kamil Kędzior - Krzysztof Swara 0:1 (19 dołek)

Marek Kaszuba - Krzysztof Dobrowolski 1:0 (6&5)



Mecze o 3 miejsce 
(czas na rozegranie meczów - do 9 września)

Ryszard Walas - Stanisław Sroka  1:0 (6&5)
 
Antoni Mysior - Krystyna Sitek 0:1 (1up)

---------------------------------------------------------------------------------------------------

PÓŁFINAŁY
(czas na rozegranie meczów - do 30 sierpnia)


Ryszard Walas- Kamil Kędzior 0:1 (1up)
Stanisław Sroka- Krzysztof Swara 0:1 (9&7)


Marek Kaszuba - Antoni Mysior  1:0 (1up dogr.)
Krzysztof Dobrowolski - Krystyna Sitek 1:0 (4&3)


mecze o miejsca 5-8
(czas na rozegranie meczów - do 30 sierpnia)



Olaf Nincevic- Yoshinori Kitamori
Piotr Skotarski - Joanna Mikuszewska Szombara


Wiktor Swara - Grzegorz Kubas
Marcin Dobrowolski - Małgorzata Mokrzycka-Kwaśnik
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II FAZA GRUPOWA

GRUPA C
Imię i Nazwisko
Krzysztof SwaraOlaf NincevicJoanna Mikuszewska-Szombara
Ryszard Walas 
PUNKTY PUNKTY MAŁE
Krzysztof Swarax1:0 (7&6)1:0 (3&2)0:1 (1down)29
Olaf Nincevic0:1 (7&6)x1:0 (1up)0;01,5-6
Joanna Mikuszewska-Szombara0:1 (3&2)0:1 1down)x0:1 (3&1)0-7
Ryszard Walas 1:0 (1up)0:01:0 (3&1)x2,54
GRUPA D

Imię i NazwiskoStanisław Sroka
Piotr Skotarski
Kamil Kędzior
Yoshinori Kitamori
PUNKTY 
PUNKTY MAŁE
Stanisław Srokax1;0 (3&2)1:0 (2up)1;0 (w.o)38
Piotr Skotarski0:1(3&2)x0:01;0 (w.o)
1,50
Kamil Kędzior0:1 (2down)0:0x1;0 (w.o)
1,51
Yoshinori Kitamori0:1(w.o)0:1(w.o)
0:1(w.o)
x-3-15

GRUPA C'

Imię i Nazwisko

Małgorzata Mokrzycka Kwaśnik
Marek Kaszuba
Krystyna Sitek
Wiktor Swara
PUNKTY 
PUNKTY MAŁE
Małgorzata Mokrzycka Kwaśnikx0:1 (2&1)0:1 (3&2)0:1 (4&3)0-9
Marek Kaszuba1:0 (2&1)x1;0 (2&1)0:02,54
Krystyna Sitek1:0(3&2)0:1 (2&1)x1:0(2&1)23
Wiktor Swara1:0 (4&3)o:00:1 (2&1)x1,52

GRUPA D'

Imię i Nazwisko
Grzegorz Kubas
Marcin Dobrowolski 
Krzysztof Dobrowolski 
Antoni Mysior
PUNKTY 
PUNKTY MAŁE
Grzegorz Kubasx0;1 (w.o)0:1 (w.o) 0:1 (w.o)-3-15
Marcin Dobrowolski 1:0 (w.o)x0:1 (2down)0:01,51
Krzysztof Dobrowolski 1:0 (w.o)1:0 (2up)x0:02,55
Antoni Mysior1:0 (w.o)0:00:0x23


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I FAZA GRUPOWA
GRUPA A

ZawodnikJoanna Mikuszewska-SzombaraJarosław Lenart
Adam Dobrowolski
Krzysztof Swara
Kamil Kędzior
Stanisław Sroka

PunktyMałe Punkty
Joanna Mikuszewska-Szombarax1:0 (7&6)1:0 (3&2)0:1 (3&2)0:1 (1 down)1:0 (1up)
3+7
Jarosław Lenart0:1 (7&6)x0:00:1 (2&1)0:1 (7&6)0:1 (v.o)
-0,5-21
Adam Dobrowolski0:1 (3&2)0:0x0:1 (3&2)0:1 (v.o)0:1 (6&5)
-0.5-17

Krzysztof Swara

1:0 (3&2)1:0 (2&1)1:0 (3&2)x1:0 (2up)1:0 (2&1)
5+12
Kamil Kędzior1:0 (1up)1:0 (7&6)1:0 (v.o)0:1 (2down)x0:1 (6&5)
3+3
Stanisław Sroka0:1 (1down)1:0(v.o)1:0 (6&5)0:1 (2&1)1:0 (6&5)x
3+12











GRUPA B


ZawodnikBogusław Bańbor
Ryszard Walas

Piotr Skotarski
Olaf Nincevic
Yoshinori Kitamori
PunktyMałe Punkty
Bogusław Bańborx0:1 (v.o)
0:1 (v.o)
0:1 (v.o)
0:1 (v.o)
-4-20
Ryszard Walas1:0 (v.o)
x
0:1 (v.o)0:1 (2down)1:0(2up)2-2










Piotr Skotarski1:0 (v.o)
1:0 (v.o)
x1:0 (3&2)0:1 ( 2down )3+7
Olaf Nincevic1:0 (v.o)
1:0 (2up)
0:1 (3&2)x1:0 (4&3)3+6
Yoshinori Kitamori1:0 (v.o)
0:1 (2down)
1:0 (2up)0:1 (4&3)x2-1

GRUPA A'


ZawodnikDorota Gołojuch
Krystyna Sitek
Małgorzata Mokrzycka Kwaśnik
Grzegorz Kubas
Ireneusz Twardziak
Krzysztof Dobrowolski
Maciej Kubicki
PunktyMałe Punkty
Dorota Gołojuchx0:1 (3&1)0:1 (4&3)0:1 (6&5)1:0 (v.o)0:1 (2down)1:0 (4&3)2-8
Krystyna Sitek1:0 (3&1)x0:1 (2&1)0:1 (3&2)1:0 (7&6)1:0 (3&2)1:0 (4&3)4+12
Małgorzata Mokrzycka Kwaśnik1:0 (4&3)1:0 (2&1) x0:1 (7&5)0:01:0 (5&4)1:0 (4&2)4,5+8
Grzegorz Kubas1:0 (6&5)1:0 (3&2)1:0 (7&5)x0:1 (1down)0:1 (4&2)1:0 (2&1)4+13
Ireneusz Twardziak0:1 (v.o)0:1 (7&6)0:0 1:0 (1up)x0:1 (v.o)0:1 (v.o) -1,5-21
Krzysztof Dobrowolski1:0 (2up)0:1 (3&2)0:1  (5&4)1:0 (4&2)1:0 (v.o) x1:0 (3&2)4+4
Maciej Kubicki0:1 (4&3)0:1 (4&3)0:1 (4&2)0:1 (2&1)1:0 (v.o) 0:1 (3&2)x1-14

GRUPA B'



ZawodnikAdam Dziedzic
Roman Zdyra
Marcin Dobrowolski
Zbigniew Sitek
Antoni Mysior
Wiktor Swara
Marek Kaszuba
PunktyMałe Punkty
Adam Dziedzicx1:0 (v.o)0:1 (1down)0:1 (v.o)0:00:1 (7&6)0;02-13
Roman Zdyra0:1 (v.o)x0:1 (6&5)0:1 (3&2)0:1 (4&3)0:1 (v.o) 0:1 (3&1)-1-26
Marcin Dobrowolski1:0 (1up)1:0 (6&5)x1:0 (3&2)0:1 (4&3)1:0 (2&1)1:0 (6&5)5+14
Zbigniew Sitek1:0 (v.o)1:0 (3&2)0:1 (3&2)x1:0 (4&2)0:1 (6&5)0:1 (5&4)3-4
Antoni Mysior0:01:0 (4&3)1:0 (4&3)0:1 (4&2)x1:0 (4&2)0:1 ( 2&1 )3,5+6
Wiktor Swara1:0 (7&6)1:0 (6&4)0:1 (2&1)1:0 (6&5) 0:1 (4&2)x0:1 (2&1)3+11
Marek Kaszuba0:01:0 (3&1)0:1 (6&5)1:0 (5&4)1:0 ( 2&1 )1:0 (2&1)x4,5+6

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------1:0 (wo)

Nasi

Partnerzy

pzu
Developres
compensa
multifarb
Dwa Stawy
kancelaria KamińskiKamiński
Casino Vodka