Match Play 2023
TABELE I DRABINKA MATCH PLAY 2023
FINAŁ
Karol Kieras - Adam Dobrowolski 3&2
MECZ o 3 Miejsce
Oscar Kuźniar - Kamil Kędzior 2&1
--------------------------------------------
MECZE PÓŁFINAŁOWE
--------------------------------------------
MECZE PÓŁFINAŁOWE
Karol Kieras - Oskar Kuźniar 2&1
Kamil Kędzior - Adam Dobrowolski 3&2
-------------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA: kolorem oznaczone są mecze przegrane dla danego Zawodnika
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FAZA I GRUPOWA
GRUPA A
UWAGA: kolorem oznaczone są mecze przegrane dla danego Zawodnika
GRUPA MISTRZOWSKA
Karol Kieras | Tomasz Roman | Adam Dobrowolski | Stanisław Sroka | Krzysztof Jamróz | Kamil Kędzior | Marcin Dobrowolski | Oscar Kuźniar | PUNKTY | MAŁE PUNKTY | |
Karol Kieras | x | x | 4&3 | 1up | 3&2 | 1down | 2up | 2&1 | 10 | +11 |
Tomasz Roman | x | x | x | x | x | x | x | x | ||
Adam Dobrowolski | 4&3 | x | x | A/S | 5&4 | 1up | 4&3 | A/S | 8 | +6 |
Stanisław Sroka | 1down | x | A/S | x | 1down | 2down | 7&6 | 3&2 | 3 | 0 |
Krzysztof Jamróz | 3&2 | x | 5&4 | 1up | x | A/S | 1up | 6&5 | 5 | -12 |
Kamil Kędzior | 1up | x | 1down | 2up | A/S | x | 3&2 | 5&4 | 9 | +11 |
Marcin Dobrowolski | 2Down | x | 4&3 | 7&6 | 1down | 3&2 | x | 4&3 | 2 | -13 |
Oscar Kuźniar | 2&1 | x | A/S | 3&2 | 6&5 | 5&4 | 4&3 | x | 5 | -2 |
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FAZA I GRUPOWA
GRUPA A
Zbigniew Sitek | Ryszard Walas | Krzysztof Dobrowolski | Krzysztof Jamróz | Stanisław Sroka | Tomasz Roman | Rafał Brągiel | Ryszard Słuja | Witold Kałamarz | PUNKTY | MAŁE PUNKTY | ||
Zbigniew Sitek | x | x | 1UP | 2&1 | 3&2 | 5&3 | A/S | 5&3 | AS | 8 | 0 | |
Ryszard Walas | x | x | x | x | x | x | x | x | x | |||
Krzysztof Dobrowolski | 1Down | x | x | 6&4 | 3&2 | 4&3 | 5&4 | w.o | 4&3 | 8 | +10 | |
Krzysztof Jamróz | 2&1 | x | 6&4 | x | 1up | 4&3 | 5&4 | 1UP | 5&4 | 10 | +8 | |
Stanisław Sroka | 3&2 | x | 3&2 | 1down | x | A/S | 1up | 2&1 | 4&3 | 9 | +3 | |
Tomasz Roman | 5&3 | x | 4&3 | 4&3 | A/S | x | 7&5 | w.o | 2&1 | 11 | +17 | |
Rafał Brągiel | A/S | x | 5&4 | 5&4 | 1down | 7&5 | x | 2UP | 6&5 | 3 | -22 | |
Ryszard Słuja | 5&3 | x | w.o | 1down | 2&1 | w.o | 2Down | x | 5&3 | -4 | -25 | |
Witold Kałamarz | AS | x | 4&3 | 5&4 | 4&3 | 2&1 | 6&5 | 5&3 | x | 7 | +4 | |
GRUPA B
Karol Kieras | Paweł Dziurgot | Adam Dobrowolski | Marcin Dobrowolski | Kamil Kędzior | Oscar Kuźniar | Krystyna Sitek | Roman Zdyra | Antoni Mysior | PUNKTY | MAŁE PUNKTY | ||
Karol Kieras | x | w.o. | 4&3 | 2UP | 1down | 2&1 | 3&2 | 5&3 | 4&3 | 12 | +14 | |
Paweł Dziurgot | w.o | x | w.o | w.o | 2&1 | 3&1 | AS | 6&5 | 2down | -5 | -28 | |
Adam Dobrowolski | 4&3 | w.o | x | 4&3 | 1up | A/S | 4&3 | 6&5 | w.o | 13 | +19 | |
Marcin Dobrowolski | 2Down | w.o | 4&3 | x | 3&2 | 4&3 | 4&2 | w.o | 2&1 | 8 | +3 | |
Kamil Kędzior | 1up | 2&1 | 1down | 3&2 | x | 5&4 | 8&6 | 3&1 | 3&2 | 14 | +24 | |
Oscar Kuźniar | 2&1 | 3&1 | A/S | 4&3 | 5&4 | x | 2&1 | 8&6 | 2&1 | 9 | +4 | |
Krystyna Sitek | 3&2 | AS | 4&3 | 4&2 | 8&6 | 2&1 | x | 1UP | 3&1 | 5 | -17 | |
Roman Zdyra | 5&3 | 6&5 | 6&5 | w.o | 3&1 | 8&6 | 1DOWN | x | 1UP | 2 | -15 | |
Antoni Mysior | 4&3 | 2UP | w.o | 2&1 | 3&2 | 2&1 | 3&1 | 1down | x | 4 | -6 |
-------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TABELE I DRABINKA MATCH PLAY 2022
FINAŁ
Jarosław Lenart - Kamil Kędzior 3&2
Mecz o 3 MIEJSCE
Witold Kałamarz - Adam Dobrowolski 1up
PÓŁFINAŁY
Witold Kałamarz - Jarosław Lenart 2up
Kamil Kędzior - Adam Dobrowolski 2up
--------------------------------------------------------------------------------------
GRUPA MISTRZOWSKA (II FAZA GRUPOWA)
-bezpośrednie awansy z trzech miejsc grup A i B + dwa miejsca po wygranych barażach-
GRUPA MISTRZOWSKA
Witold Kałamarz | Joanna Mikuszewska-Szombara | Adam Dobrowolski | Stanisław Sroka | Krzysztof Dobrowolski | Kamil Kędzior | Jarosław Lenart | Andrzej Pyzara | PUNKTY | MAŁE PUNKTY | |
Witold Kałamarz | x | A/S | 4&2 | 6&4 | 7&5 | 4&2 | 2down | 3&2 | 11 | 22 |
Joanna Mikuszewska-Szombara | A/S | x | 1down | 5&3 | A/S | 4&3 | 2&1 | 3&2 | 4 | -5 |
Adam Dobrowolski | 4&2 | 1up | x | A/S | 4&2 | 2&1 | 4&2 | 2&1 | 9 | 5 |
Stanisław Sroka | 6&4 | 5&3 | A/S | x | 2up | A/S | 5&4 | 3&1 | 6 | -7 |
Krzysztof Dobrowolski | 7&5 | A/S | 4&2 | 2down | x | 3&2 | 2&1 | 5&4 | 5 | -9 |
Kamil Kędzior | 4&2 | 4&3 | 2&1 | A/S | 3&2 | x | 2down | 3&2 | 9 | 7 |
Jarosław Lenart | 2up | 2&1 | 4&2 | 5&4 | 2&1 | 2up | x | 4&3 | 8 | -1 |
Andrzej Pyzara | 3&2 | 3&2 | 2&1 | 3&1 | 5&4 | 3&2 | 4&3 | x | 4 | -11 |
UWAGA: kolorem oznaczone są mecze przegrane dla danego Zawodnika
FAZA I GRUPOWA
GRUPA A
Witold Kałamarz | Jakub Dziurgot | Adam Dobrowolski | Małgorzata Mokrzycka Kwaśnik | Marcin Sokół | Kamil Kędzior | Lechosław Fara | Paweł Dziurgot | Łukasz Dziedzic | Antoni Mysior | PUNKTY | MAŁE PUNKTY | |
Witold Kałamarz | x | 8&7 | 4&2 | 5&3 | 3&2 | 4&2 | 3&1 | 8&7 | wo | wo | 18 | 41 |
Jakub Dziurgot | 8&7 | x | 9&7 | 9&7 | wo | wo | wo | 4&3 | wo | wo | -2 | -39 |
Adam Dobrowolski | 4&2 | 9&7 | x | 2up | 5&4 | 2&1 | 6&5 | 7&5 | 5&3 | wo | 14 | 31 |
Małgorzata Mokrzycka Kwaśnik | 5&3 | 9&7 | 2down | x | 8&7 | 2down | 1down | 7&6 | 2&1 | 5&4 | 10 | 21 |
Marcin Sokół | 3&2 | wo | 5&4 | 8&7 | x | 6&4 | 3&1 | 1up | 7&6 | wo | 6 | -25 |
Kamil Kędzior | 4&2 | wo | 2&1 | 2up | 6&4 | x | 1up | 5&3 | wo | wo | 16 | 21 |
Lechosław Fara | 3&1 | wo | 6&5 | 1up | 3&1 | 1down | x | 2&1 | 4&2 | 1up | 10 | -4 |
Paweł Dziurgot | 8&7 | 4&3 | 7&5 | 7&6 | 1down | 5&3 | 2&1 | x | wo | 3&2 | 6 | -20 |
Łukasz Dziedzic | wo | wo | 5&3 | 2&1 | 7&6 | wo | 4&2 | wo | x | wo | -4 | -16 |
Antoni Mysior | wo | wo | wo | 5&4 | wo | wo | 1down | 3&2 | wo | x | -12 | -39 |
GRUPA B
Stanisław Sroka | Zbigniew Sitek | Ryszard Walas | Krystyna Sitek | Andrzej Pyzara | Jarosław Lenart | Roman Zdyra | Krzysztof Dobrowolski | Joanna Mikuszewska-Szombara | PUNKTY | MAŁE PUNKTY | |
Stanisław Sroka | x | 2up | wo | 1up | 3&1 | 5&4 | 3&2 | 2up | 5&3 | 12 | 18 |
Zbigniew Sitek | 2down | x | 3&2 | 5&4 | 4&3 | 1up | 2&1 | 5&3 | 4 | -10 | |
Ryszard Walas | wo | 3&2 | x | 3&2 | wo | 1up | 6&5 | wo | 6&4 | 0 | -14 |
Krystyna Sitek | 1down | 3&2 | x | 4&3 | 4&3 | 2down | 2&1 | 4&3 | 4 | -6 | |
Andrzej Pyzara | 3&1 | 5&4 | wo | 4&3 | x | 4&3 | 1up | 5&4 | 3&2 | 8 | -8 |
Jarosław Lenart | 5&4 | 4&3 | 1down | 4&3 | 4&3 | x | 4&3 | 2&1 | 2&1 | 10 | 10 |
Roman Zdyra | 3&2 | 1down | 6&5 | 2up | 1down | 4&3 | x | 5&4 | 5&4 | 2 | -23 |
Krzysztof Dobrowolski | 2down | 2&1 | wo | 2&1 | 5&4 | 2&1 | 5&4 | x | A/S | 13 | 17 |
Joanna Mikuszewska-Szombara | 5&3 | 5&3 | 6&4 | 4&3 | 3&2 | 2&1 | 5&4 | A/S | x | 11 | 20 |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tabele i drabinka MATCH PLAY 2021
FINAŁY
Grupa C
Joanna Mikuszewska-Szombara : Witold Kałamarz 1up
Grupa C'
Karol Kieras : Zbigniew Sitek 3&2
Mecze o 3 miejsce
Grupa C
Kamil Kędzior : Marek Kaszuba 5&4
Grupa C'
Roman Zdyra : Ryszard Słuja 4&2
PLAY-OFF
Grupa C
(1)Joanna Mikuszewska-Szombara : (4)Kamil Kedzior 1:0
(2)Witold Kałamarz : (3)Marek Kaszuba 6&4
Grupa C'
(1)Karol Kieras : (4)Roman Zdyra 6&5
(2)Zbigniew Sitek : (3)Ryszard Słuja 4&3
II FAZA GRUPOWA
GRUPA MISTRZOWSKA C
ZAWODNIK | Joanna Mikuszewska-Szombara | Marek Kaszuba | Kamil Kedzior | Zoltan Smolnicki | Witold Kałamarz | Antoni Mysior | PUNKTY | Małe PUNKTY |
Joanna Mikuszewska-Szombara | x | 1:0 (3&2) | 1:0 (3&2) | 1:0 (1up) | 1:0 (2&1) | 1:0 (3&2) | 5 | +12 |
Marek Kaszuba | 0:1 (3&2) | x | 1:0 (2up) | 1:0 (3&1) | 0:1 (2down) | 1:0 (8&7) | 3 | +8 |
Kamil Kedzior | 0:1 (3&2) | 0:1 (2down) | x | 1:0 (2&1) | 0:1 (2&1) | 1:0 (2&1) | 2 | -3 |
Zoltan Smolnicki | 0:1 (1down) | 0:1 (3&1) | 0:1 (2&1) | x | 0:1 (5&4) | 1:0 (3&2) | 1 | -8 |
Witold Kałamarz | 0:1 (2&1) | 1:0 (2up) | 1:0 (2&1) | 1:0 (5&4) | x | 1:0 (3&2) | 4 | +10 |
Antoni Mysior | 0:1 (3&2) | 0:1 (8&7) | 0:1 (2&1) | 0:1 (3&2) | 0:1 (3&2) | x | 0 | -19 |
GRUPA MISTRZOWSKA C'
ZAWODNIK | Roman Zdyra | Jerzy Kaczmarek | Zbigniew Sitek | Marcin Jamróz | Karol Kieras | Ryszard Słuja | PUNKTY | Małe PUNKTY |
Roman Zdyra | x | 1:0 (5&3) | 0:1 (4&2) | 1:0 (4&2) | 0:1 (3&2) | 0:1 (2&1) | 2 | 0 |
Jerzy Kaczmarek | 0:1 (5&3) | x | 1:0 (5&4) | 0:1 (4&3) | 0:0 | 0:1 (4&3) | 1,5 | -8 |
Zbigniew Sitek | 1:0 (4&2) | 0:1 (5&4) | x | 1:0 (3&1) | 0:1 (4&3) | 1:0 (2&1) | 3 | 0 |
Marcin Jamróz | 0:1 (4&2) | 1:0 (4&3) | 0:1 (3&1) | x | 0:1 (3&2) | 0:1 (2&1) | 1 | -8 |
Karol Kieras | 1:0 (3&2) | 0:0 | 1:0 (4&3) | 1:0 (3&2) | x | 1:0 (8&7) | 4,5 | +18 |
Ryszard Słuja | 1:0 (2&1) | 1:0 (4&3) | 0:1 (2&1) | 1:0 (2&1) | 0:1 (8&7) | x | 3 | -2 |
BEST OF THE REST
ZAWODNIK | Krystyna Sitek | Tomasz Roman | Grzegorz Putko | Stanisław Sroka | Olaf Nincevic | Maciej Kubicki | Hubert Gardulski | Maciej Kaltenberg | Wojciech Gardulski |
Krystyna Sitek | x | 0:0 | 1:0 (wo) | ||||||
Tomasz Roman | 0:0 | x | 0:1 (wo) | ||||||
Grzegorz Putko | 0:1 (wo) | 0:1 (wo) | x | ||||||
Stanisław Sroka | x | 1:0 (wo) | |||||||
Olaf Nincevic | 0:1 (wo) | x | |||||||
Maciej Kubicki | x | 1:0 (4&3) | |||||||
Hubert Gardulski | 0:1 (4&3) | x | |||||||
Maciej Kaltenberg | x | 0:1(wo) | |||||||
Wojciech Gardulski | 1:0 (wo) | x |
Tabela Punktowa Best of The Rest
ZAWODNIK | PUNKTY | Małe Punkty |
Krystyna Sitek | 1,5 | 3 |
Maciej Kubicki | 1 | 4 |
Stanisław Sroka | 1 | 3 |
Wojciech Gardulski | 1 | 3 |
Tomasz Roman | 0,5 | 0 |
I FAZA GRUPOWA
GRUPA A
ZAWODNIK | Joanna Mikuszewska-Szombara | Krystyna Sitek | Marek Kaszuba | Kamil Kędzior | Tomasz Roman | Grzegorz Putko | PUNKTY | MALE PUNKTY |
Joanna Mikuszewska-Szombara | x | 1:0 (7&5) | 0:0 | 0:1 (1down) | 1:0 (2&1) | 1:0 (1up) | 3,5 | +9 |
Krystyna Sitek | 0:1 (7&5) | x | 0:0 | 0:1 (5&3) | 0:0 | 1:0 (wo) | 2 | -9 |
Marek Kaszuba | 0:0 | 0:0 | x | 1:0 (2up) | 0:0 | 1:0 (2up) | 3,5 | +4 |
Kamil Kędzior | 1:0 (1up) | 1:0 (5&3) | 0:1 (2down) | x | 1:0 (wo) | 1:0 (1up) | 4 | +8 |
Tomasz Roman | 0:1 (2&1) | 0:0 | 0:0 | 0:1 (wo) | x | 0:1 (wo) | -1 | -12 |
Grzegorz Putko | 0:1 (1down) | 0:1 (wo) | 0:1 (2down) | 0:1 (1down) | 0:1 (wo) | x | -2 | -14 |
GRUPA B
ZAWODNIK | Stanisław Sroka | Zoltan Smolnicki | Witold Kałamarz | Antoni Mysior | Olaf Nincevic | PUNKTY | MAŁE PUNKTY |
Stanisław Sroka | x | 0:1 (2down) | 0:1 (wo) | 0:1 (2down) | 1:0 (wo) | 0 | -6 |
Zoltan Smolnicki | 1:0 (2up) | x | 0:1 (3&2) | 0:1 (2&1) | 1:0 (wo) | 2 | 0 |
Witold Kałamarz | 1:0 (wo) | 1:0 (3&2) | x | 1:0 (4&2) | 1:0 (8&6) | 4 | +18 |
Antoni Mysior | 1:0 (2up) | 1:0 (2&1) | 0:1 (4&2) | x | 1:0 (wo) | 3 | +3 |
Olaf Nincevic | 0:1 (wo) | 0:1 (wo) | 0:1 (8&6) | 0:1 (wo) | x | -3 | -23 |
GRUPA A'
ZAWODNIK | Maciej Kubicki | Roman Zdyra | Hubert Gardulski | Jerzy Kaczmarek | Zbigniew Sitek | PUNKTY | MAŁE PUNKTY |
Maciej Kubicki | x | 0:1 (5&4) | 1:0 (4&3) | 0:1 (5&3) | 1:0 92up) | 2 | -4 |
Roman Zdyra | 1:0 (5&4) | x | 1:0 (2&1) | 0:0 | 0:1 (6&5) | 2,5 | +1 |
Hubert Gardulski | 0:1 (4&3) | 0:1 (2&1) | x | 1:0 (7&6) | 0:1 (5&3) | 1 | -4 |
Jerzy Kaczmarek | 1:0 (5&3) | 0:0 | 0:1 (7&6) | x | 1:0 (1up) | 2,5 | -1 |
Zbigniew Sitek | 0:1 (2down) | 1:0 (6&5) | 1:0 (5&3) | 0:1 (1down) | x | 2 | +8 |
GRUPA B'
ZAWODNIK | Marcin Jamróz | Maciej Kaltenberg | Karol Kieras | Ryszard Słuja | Wojciech Gardulski | PUNKTY | MAŁE PUNKTY |
Marcin Jamróz | x | 1:0 (wo) | 0:1 (1down) | 0:1 (1down) | 1:0 (1up) | 2 | +2 |
Maciej Kaltenberg | 0:1 (wo) | x | 0:1 (wo) | 0:1 (wo) | 0:1 (wo) | -4 | -20 |
Karol Kieras | 1:0 (1up) | 1:0 (wo) | x | 0:1 (4&3) | 1:0 (1up) | 3 | +1 |
Ryszard Słuja | 1:0 (1up) | 1:0 (wo) | 1:0 (4&3) | x | 1:0 (5&3) | 4 | +13 |
Wojciech Gardulski | 0:1 (1down) | 1:0 (wo) | 0:1 (1down) | 0:1 (5&3) | x | 1 | -4 |
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tabele i drabinka Match Play 2020
FINAŁ
(czas na rozegranie meczów - do 9 września)
Kamil Kędzior - Krzysztof Swara 0:1 (19 dołek)
Marek Kaszuba - Krzysztof Dobrowolski 1:0 (6&5)
Mecze o 3 miejsce
(czas na rozegranie meczów - do 9 września)
Ryszard Walas - Stanisław Sroka 1:0 (6&5)
Antoni Mysior - Krystyna Sitek 0:1 (1up)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
PÓŁFINAŁY
(czas na rozegranie meczów - do 30 sierpnia)
Ryszard Walas- Kamil Kędzior 0:1 (1up)
Stanisław Sroka- Krzysztof Swara 0:1 (9&7)
Marek Kaszuba - Antoni Mysior 1:0 (1up dogr.)
Krzysztof Dobrowolski - Krystyna Sitek 1:0 (4&3)
mecze o miejsca 5-8
(czas na rozegranie meczów - do 30 sierpnia)
Olaf Nincevic- Yoshinori Kitamori
Piotr Skotarski - Joanna Mikuszewska Szombara
Wiktor Swara - Grzegorz Kubas
Marcin Dobrowolski - Małgorzata Mokrzycka-Kwaśnik
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
II FAZA GRUPOWA
GRUPA C
Imię i Nazwisko | Krzysztof Swara | Olaf Nincevic | Joanna Mikuszewska-Szombara | Ryszard Walas | PUNKTY | PUNKTY MAŁE |
Krzysztof Swara | x | 1:0 (7&6) | 1:0 (3&2) | 0:1 (1down) | 2 | 9 |
Olaf Nincevic | 0:1 (7&6) | x | 1:0 (1up) | 0;0 | 1,5 | -6 |
Joanna Mikuszewska-Szombara | 0:1 (3&2) | 0:1 1down) | x | 0:1 (3&1) | 0 | -7 |
Ryszard Walas | 1:0 (1up) | 0:0 | 1:0 (3&1) | x | 2,5 | 4 |
GRUPA D
Imię i Nazwisko | Stanisław Sroka | Piotr Skotarski | Kamil Kędzior | Yoshinori Kitamori | PUNKTY | PUNKTY MAŁE |
Stanisław Sroka | x | 1;0 (3&2) | 1:0 (2up) | 1;0 (w.o) | 3 | 8 |
Piotr Skotarski | 0:1(3&2) | x | 0:0 | 1;0 (w.o) | 1,5 | 0 |
Kamil Kędzior | 0:1 (2down) | 0:0 | x | 1;0 (w.o) | 1,5 | 1 |
Yoshinori Kitamori | 0:1(w.o) | 0:1(w.o) | 0:1(w.o) | x | -3 | -15 |
GRUPA C'
Imię i Nazwisko | Małgorzata Mokrzycka Kwaśnik | Marek Kaszuba | Krystyna Sitek | Wiktor Swara | PUNKTY | PUNKTY MAŁE |
Małgorzata Mokrzycka Kwaśnik | x | 0:1 (2&1) | 0:1 (3&2) | 0:1 (4&3) | 0 | -9 |
Marek Kaszuba | 1:0 (2&1) | x | 1;0 (2&1) | 0:0 | 2,5 | 4 |
Krystyna Sitek | 1:0(3&2) | 0:1 (2&1) | x | 1:0(2&1) | 2 | 3 |
Wiktor Swara | 1:0 (4&3) | o:0 | 0:1 (2&1) | x | 1,5 | 2 |
GRUPA D'
Imię i Nazwisko | Grzegorz Kubas | Marcin Dobrowolski | Krzysztof Dobrowolski | Antoni Mysior | PUNKTY | PUNKTY MAŁE |
Grzegorz Kubas | x | 0;1 (w.o) | 0:1 (w.o) | 0:1 (w.o) | -3 | -15 |
Marcin Dobrowolski | 1:0 (w.o) | x | 0:1 (2down) | 0:0 | 1,5 | 1 |
Krzysztof Dobrowolski | 1:0 (w.o) | 1:0 (2up) | x | 0:0 | 2,5 | 5 |
Antoni Mysior | 1:0 (w.o) | 0:0 | 0:0 | x | 2 | 3 |
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
I FAZA GRUPOWA
GRUPA A
Zawodnik | Joanna Mikuszewska-Szombara | Jarosław Lenart | Adam Dobrowolski | Krzysztof Swara | Kamil Kędzior | Stanisław Sroka | Punkty | Małe Punkty | |
Joanna Mikuszewska-Szombara | x | 1:0 (7&6) | 1:0 (3&2) | 0:1 (3&2) | 0:1 (1 down) | 1:0 (1up) | 3 | +7 | |
Jarosław Lenart | 0:1 (7&6) | x | 0:0 | 0:1 (2&1) | 0:1 (7&6) | 0:1 (v.o) | -0,5 | -21 | |
Adam Dobrowolski | 0:1 (3&2) | 0:0 | x | 0:1 (3&2) | 0:1 (v.o) | 0:1 (6&5) | -0.5 | -17 | |
Krzysztof Swara | 1:0 (3&2) | 1:0 (2&1) | 1:0 (3&2) | x | 1:0 (2up) | 1:0 (2&1) | 5 | +12 | |
Kamil Kędzior | 1:0 (1up) | 1:0 (7&6) | 1:0 (v.o) | 0:1 (2down) | x | 0:1 (6&5) | 3 | +3 | |
Stanisław Sroka | 0:1 (1down) | 1:0(v.o) | 1:0 (6&5) | 0:1 (2&1) | 1:0 (6&5) | x | 3 | +12 | |
GRUPA B
Zawodnik | Bogusław Bańbor | Ryszard Walas | Piotr Skotarski | Olaf Nincevic | Yoshinori Kitamori | Punkty | Małe Punkty | |
Bogusław Bańbor | x | 0:1 (v.o) | 0:1 (v.o) | 0:1 (v.o) | 0:1 (v.o) | -4 | -20 | |
Ryszard Walas | 1:0 (v.o) | x | 0:1 (v.o) | 0:1 (2down) | 1:0(2up) | 2 | -2 | |
Piotr Skotarski | 1:0 (v.o) | 1:0 (v.o) | x | 1:0 (3&2) | 0:1 ( 2down ) | 3 | +7 | |
Olaf Nincevic | 1:0 (v.o) | 1:0 (2up) | 0:1 (3&2) | x | 1:0 (4&3) | 3 | +6 | |
Yoshinori Kitamori | 1:0 (v.o) | 0:1 (2down) | 1:0 (2up) | 0:1 (4&3) | x | 2 | -1 |
GRUPA A'
Zawodnik | Dorota Gołojuch | Krystyna Sitek | Małgorzata Mokrzycka Kwaśnik | Grzegorz Kubas | Ireneusz Twardziak | Krzysztof Dobrowolski | Maciej Kubicki | Punkty | Małe Punkty |
Dorota Gołojuch | x | 0:1 (3&1) | 0:1 (4&3) | 0:1 (6&5) | 1:0 (v.o) | 0:1 (2down) | 1:0 (4&3) | 2 | -8 |
Krystyna Sitek | 1:0 (3&1) | x | 0:1 (2&1) | 0:1 (3&2) | 1:0 (7&6) | 1:0 (3&2) | 1:0 (4&3) | 4 | +12 |
Małgorzata Mokrzycka Kwaśnik | 1:0 (4&3) | 1:0 (2&1) | x | 0:1 (7&5) | 0:0 | 1:0 (5&4) | 1:0 (4&2) | 4,5 | +8 |
Grzegorz Kubas | 1:0 (6&5) | 1:0 (3&2) | 1:0 (7&5) | x | 0:1 (1down) | 0:1 (4&2) | 1:0 (2&1) | 4 | +13 |
Ireneusz Twardziak | 0:1 (v.o) | 0:1 (7&6) | 0:0 | 1:0 (1up) | x | 0:1 (v.o) | 0:1 (v.o) | -1,5 | -21 |
Krzysztof Dobrowolski | 1:0 (2up) | 0:1 (3&2) | 0:1 (5&4) | 1:0 (4&2) | 1:0 (v.o) | x | 1:0 (3&2) | 4 | +4 |
Maciej Kubicki | 0:1 (4&3) | 0:1 (4&3) | 0:1 (4&2) | 0:1 (2&1) | 1:0 (v.o) | 0:1 (3&2) | x | 1 | -14 |
GRUPA B'
Zawodnik | Adam Dziedzic | Roman Zdyra | Marcin Dobrowolski | Zbigniew Sitek | Antoni Mysior | Wiktor Swara | Marek Kaszuba | Punkty | Małe Punkty |
Adam Dziedzic | x | 1:0 (v.o) | 0:1 (1down) | 0:1 (v.o) | 0:0 | 0:1 (7&6) | 0;0 | 2 | -13 |
Roman Zdyra | 0:1 (v.o) | x | 0:1 (6&5) | 0:1 (3&2) | 0:1 (4&3) | 0:1 (v.o) | 0:1 (3&1) | -1 | -26 |
Marcin Dobrowolski | 1:0 (1up) | 1:0 (6&5) | x | 1:0 (3&2) | 0:1 (4&3) | 1:0 (2&1) | 1:0 (6&5) | 5 | +14 |
Zbigniew Sitek | 1:0 (v.o) | 1:0 (3&2) | 0:1 (3&2) | x | 1:0 (4&2) | 0:1 (6&5) | 0:1 (5&4) | 3 | -4 |
Antoni Mysior | 0:0 | 1:0 (4&3) | 1:0 (4&3) | 0:1 (4&2) | x | 1:0 (4&2) | 0:1 ( 2&1 ) | 3,5 | +6 |
Wiktor Swara | 1:0 (7&6) | 1:0 (6&4) | 0:1 (2&1) | 1:0 (6&5) | 0:1 (4&2) | x | 0:1 (2&1) | 3 | +11 |
Marek Kaszuba | 0:0 | 1:0 (3&1) | 0:1 (6&5) | 1:0 (5&4) | 1:0 ( 2&1 ) | 1:0 (2&1) | x | 4,5 | +6 |
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------1:0 (wo)