Cykl Turniejów HEATING Puchar PKGolf 2022

Regulamin cyklu Puchar PKGolf 2022


1. Wszystkie Turnieje cyklu rozgrywane są zgodnie z Regułami Gry w Golfa R&A oraz Regułami Lokalnymi Pola Golfowego „Dwa Stawy”.
2. Cykl składa się z 6 turniejów rozgrywanych co miesiąc, od maja do października 2022 roku.
3. Liczba Uczestników w każdym turnieju ograniczona jest do 52 osób.
4. Start : każda pierwsza niedziela miesiąca. Zapisy do każdego turnieju kończymy o 19:00 w sobotę poprzedzającą termin turnieju. W nadzwyczajnych przypadkach Turniej może być przełożony na inny -możliwie najbliższy- termin lub kwalifikacja z danego miesiąca może być anulowana, co nie stanowi zmiany zasad kwalifikacji generalnej.
5. Zawodnicy podzieleni są na dwie grupy handicapowe: 0-18,0 oraz 18,1-36,0. Zawodnik zmieniający w trakcie sezonu grupę handicapową, klasyfikowany jest w grupie, w której rozpoczynał start do rozgrywek. W turniejach mogą zagrać golfiści z HCP wyższym, ale będą klasyfikowani z handicapu 36,0.
6. Jedyna klasyfikacja Turnieju to Stableford Netto. Remisy rozstrzygamy wg handicapu - wygrywa Gracz z niższym hcp. W przypadku braku rozstrzygnięcia, decydującym jest lepszy wynik zagrany na drugiej dziewiątce.
7. Zwycięzcami Pucharu PKGolf zostaną Zawodnicy, którzy zgromadzą największą ilość punktów stableford netto w 3 spośród 6 turniejów cyklu.
8. Nagrodami Głównymi Turnieju będą weekendowe zagraniczne wyjazdy golfowe. Nagrodzimy miejsca 1-3 w obu grupach handicapowych.
9. Sponsorem Generalnym Turnieju jest firma HEATING

Nasi

Partnerzy

pzu
Developres
multifarb
Dwa Stawy
kancelaria KamińskiKamiński
Casino Vodka
Podkarpackie