Mistrzowie 2020 wyłonieni!

Mistrzowie Podkarpacia wyłonieni! 

Tegoroczne XIII DevelopRes Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia trwały 3 dni i zgromadziły na starcie 60 graczy z Regionu. Dzięki hojności Sponsora to najważniejsze Wydarzenie golfowego sezonu znów mogło mieć wyjątkowy charakter. 
Po pierwszym dniu poznaliśmy Mistrzów w kategorii Początkujących. Rozrywka na 9 dołkach, w klasyfikacji strokeplay netto nie dawała świeżym graczom taryfy ulgowej.
Najniższy wynik uzyskał Damian Słuja i to On, podczas niedzielnej Ceremonii Rozdania Nagród, wzniósł do góry okazałą statuetkę Mistrza . Wicemistrzem został Józef Gołojuch, a II Wicemistrzem - Wojciech Gardulski.

Piątkowa rywalizacja odbyła się również wśród najmłodszych golfistów. Rywalizację o tytuł Mistrza Podkarpacia Młodzików wygrał Miłosz Kupiec, wicemistrzem został Krzysztof Jamróz. Cieszymy się ogromnie, że rośnie nam golfowa młodzież! 
W konkursie na najbliższe dołka uderzenie zwyciężył Damian Słuja. W konkursie Longest Drive najdalszym uderzeniem popisał się Wojciech Gardulski. 

Turniej Główny Mistrzostw to, tradycyjnie już, dwudniowa rozgrywka, w której udział biorą golfiści nieco bardziej ograni oraz gracze ze zdecydowanie większym doświadczeniem. Już po pierwszym dniu wykrystalizowała się grupa 5-6 graczy, wśród której szukać należało zwycięzców.
Drugi dzień przyniósł lekkie zmiany we wstępnej klasyfikacji, a stawka zrobiła się bardzo wyrównana. Do wyłonienia porządku na podium potrzebna była dogrywka w walce o 2 miejsce. Rozstrzygnięcie zapadło na drugim rozgrywanym dołku i jasne stało się, że trzecim zawodnikiem Mistrzostw zostanie Łukasz Dziedzic, puchar za wicemistrzostwo odbierze Olaf Nincevic, a na najwyższym stopniu podium stanie Mistrz Podkarpacia 2020 Grzegorz Putko. 

Gratulujemy!!! 

Osobna klasyfikację prowadziliśmy dla Kobiet uczestniczących w Turnieju. 
Udała się obrona tytułu i miano Mistrzyni Podkarpacia,  przez najbliższy rok, dzierżyć będzie ponownie Joanna Mikuszewska-Szombara. Co ciekawe, również na niższych miejscach podium nie doszło do zmiany... Ponownie Wicemistrzyniami zostały Dorota Gołojuch i Krystyna Sitek. 

Klubowych Mistrzostwach (strokeplay netto) najlepszymi okazali się:
0-18 
1. Witold Kałamarz

2. Adam Dobrowolski 

3. Wojciech Dubiel

18,1-36

1. Dorota Gołojuch
2. Jerzy Kaczmarek

3. Jerzy Najbar 

W konkursie Nearest to the Pin zwyciężył Wojciech Dubiel. Nagrodę za Longest Drive odebrał Tomasz Roman


Trener siatkarskiej drużyny KS DevelopRes Rzeszów, a od kilku miesięcy nasz klubowy Kolega, Stephane Antiga przygotował niespodziankę dla zgromadzonych na Ceremonii golfistów. Rozlosowane zostały gadżety klubowe oraz niezwykle atrakcyjne prezenty - koszulka i piłka z autografami wszystkich Rysic. 
😉

Serdecznie Gratulujemy wszystkim Zwycięzcom! Ogromne podziękowania składamy na ręce Zarządu firmy DevelopRes za ponowne wsparcie Mistrzostw!  
Dziękujemy ogromnie wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania tego Wydarzenia.Przy okazji dzisiejszej Ceremonii wręczenia nagród w Mistrzostwach Podkarpacia, nagrodziliśmy również Zwycięzców Podkarpackiej Ligi Match Play 2020
Rozgrywki, trwające trzy miesiące, zakończyły się w ubiegłym tygodniu. 
Wzięło w nich udział 25 golfistów, którzy po grupowych rywalizacjach wyłonili spośród siebie najlepszych w dwóch grupach handicapowych.
Zwycięzcami zostali:
Grupa Niskich handicapów
1. Krzysztof Swara
2. Kamil Kędzior
3. Ryszard Walas

Grupa Wysokich handicapów
1. Marek Kaszuba
2. Krzysztof Dobrowolski
3. Krystyna Sitek. 

Gratulujemy!

Nasi

Partnerzy

pzu
Developres
multifarb
Dwa Stawy
kancelaria KamińskiKamiński
Casino Vodka
Podkarpackie