III RADTUR Beginners Challenge

Nie straszne podkarpackim golfistom tropikalne upały. Grają jak z nut, robiąc kolejne świetne wyniki, a nawet "życiówki" 🙂
Runda dziwięciodołkowa jest mniej wymagająca, ale 2,5 godziny w temperaturze 32st.C to też niezwykłe doświadczenie.
Gratulujemy ukończenia turnieju wszystkim Uczestnikom, a Zwycięzcom bijemy Brawo!!👏👏👏

Bezapelacyjną Zwyciężczynią III RADTUR Beginners Challenge została Katarzyna Cyparska uzyskując aż 32pkt stableford netto na jednej dziewiątce! 😲😲😲
Drugi wynik dnia należał do Tadeusza Kurpasa. Miejsce trzecie zajęła Grażyna Chlebicka, która w tych rozgrywkach gra bardzo równo i zdecydowanie wyznacza poziom, jaki będzie potrzebny do zajęcia miejsc na podium w klasyfikacji generalnej.
Najlepszym Liderem Grupy, czyli golfistą z doświadczeniem, którego podopieczni zagrali najlepszą rundę, został Zbigniew Sitek. Dziękujemy za opiekę na Początkującymi.