Klubowy wyjazd na Słowację…

To był wyjątkowy weekend…
Wyjątkowy ze względu na okoliczności w jakich dane nam było spędzić ten czas. Wyjątkowy ze względu na liczbę Uczestników tego integracyjnego golfowego wyjazdu. Trzydniowy pobyt w gronie golfistów z Podkarpacia, na przepięknym polu golfowym w Wielkiej Łomnicy, przebiegał w przyjacielskiej atmosferze, zdrowej sportowej rywalizacji, a towarzyszyła temu wszystkiemu przepiękna jesienna pogoda z temperaturą przekraczającą w niedzielę 22 st.C.
Udało się nam zagrać na wszystkich trzech „dziewiątkach” tego urokliwego pola golfowego. Rozegraliśmy dwa turnieje z cennymi nagrodami, a wieczory minęły nam na konstruktywnych i towarzyskich dyskusjach o kierunku rozwoju Podkarpackiego Klubu Golfowego oraz samego golfa na Podkarpaciu.
W piątkowym, okolicznościowym mini-turnieju na dziewiątce Braid, organizowanym przez Grześka Zwycięzcami zostali:
1. Grzegorz Kubas
2. Adam Dobrowolski
3. Zoltan Smolnicki

Sobotni Turniej Dyrektora PKGolf zgromadził na starcie 28 zawodników. Rywalizacja musiała przebiegać w szybkim tempie ze względu na spore obłożenie pola, które przy takiej pogodzie przeżywało wręcz najazd chętnych do gry.
Zagraliśmy na dziewiątkach Taylor i Vardon.
Nie jest łatwo grać dobrego golfa, gdy większość energii i koncentrację skupiasz na oglądaniu okolicznych widoków i zachwycaniu się jakością pola.
Niektórym się jednak udało. Stąd kilka dobrych wyników oraz okoliczność, która rzadko w ogóle zdarza się w golfie amatorskim – na dołku nr 26 Adam Dobrowolski umieścił piłeczkę w dołku oddalonym o 129m za pierwszym uderzeniem. To pierwszy Hole In One w Jego karierze golfowej. Serdecznie gratulujemy i zazdrościmy 🙂

Turniej Dyrektora PKGolf wygrali:
– W klasyfikacji strokeplay netto
1. Mariusz Frydrych
2. Adam Dobrowolski
3. Marcin Dobrowolski

– w klasyfikacji stableford brutto+netto
1. Stanisław Sroka
2. Kamil Kędzior
3. Grzegorz Wydra

Nagrodami były okolicznościowe medale oraz Vouchery uprawniające do bezpłatnej gry w cyklach Puchar PKGolf oraz Beginners Challenge w 2018 roku.

Sobotnie spotkanie miało też specjalny charakter warsztatów roboczych, podczas których ponad 30 osób dyskutowało na tematy bliskie golfistom podkarpackim, podrzucało pomysły rozwoju Klubu oraz strategie na rozwój golfa w Regionie. Mamy ogromną nadzieję, że już niedługo wykorzystane zostaną te wspaniałe koncepcje oraz energia Uczestników tej dyskusji.

Naprawdę warto być z nami na takich wyjazdach klubowych.

góry o świcie

IMAG1094

IMAG1097

IMAG1098

IMAG1104

IMAG1110

IMAG1111

IMAG1112

IMAG1114

IMAG1120

IMAG1125

IMAG1126

IMAG1128

IMAG1129

IMAG1136

IMAG1138

IMAG1143

IMAG1155

IMAG1158

IMAG1166

IMAG1173

IMAG1177

medal turniej Dyrektora