Golfowy Hotel Wellness & SPA „Nowy Dwór” to trzygwiazdkowy, ekskluzywny obiekt o niepowtarzalnej architekturze i doskonałej lokalizacji. Komfortowo wyposażone wnętrza oraz bogata oferta rekreacyjna i rozrywkowa zapewnią niezapomniane doznania, atrakcje oraz wypoczynek najlepszej jakości. 

Pokoje hotelowe to komfort i elegancja, tutaj tradycja przeplata się z nowoczesnością. Unikatowy klimat wnętrz sprzyja zarówno pracy, jak i odprężeniu. Specjalnie dla posiadaczy KART GOLFOWYCH (HCP PZG/ ZK HCP) hotel przygotował atrakcyjne ceny noclegów ze śniadaniem, parkingiem i korzystaniem ze strefy Wellness.
W strefie Wellness każdy znajdzie coś dla siebie. Możecie do woli korzystać z: basenu, plaży z leżakami, jacuzzi, sali fitness, strefy sześciu różnorodnych saun (sauna infrared, tepidarium, dwie sauny aromatyczne, łaźnia parowa, sauna fińska) oraz strefy schładzania.
Centrum SPA to również sześć profesjonalnych gabinetów odnowy biologicznej, w której skorzystać możecie z bogatej oferty masaży, zabiegów relaksacyjnych, upiększających i odmładzających zarówno na twarz jak i ciało.

Niepowtarzalny klimat wnętrza restauracji, gdzie widoczna jest przemyślana gra koloru, mebli, oświetlenia i dekoracji zapewni przyjemną atmosferę w czasie posiłków. Nowy Dwór w Świlczy zaprasza gości do restauracji na wyśmienite dania ze wszystkich stron świata. Bogate ekskluzywne menu zawiera tradycyjne i wyszukane potrawy kuchni polskiej oraz europejskiej. Dodatkową atrakcją jest Ogród w którym znajduje się zadaszona altana z miejscem grillowym, plac zabaw dla dzieci oraz obszerny dziedziniec.

Hotel Nowy Dwór położony jest w Świlczy pod Rzeszowem, przy trasie międzynarodowej E40 (w pobliżu drogi ekspresowej S19 i zjazdu z autostrady A4), w odległości zaledwie 9 km od Pola Golfowego, 7 km od Centrum Miasta Rzeszowa, 15 km od lotniska w Jasionce.  

REZERWACJE:
tel. 17 856 09 90
kom. 609 721 105
mail: 
recepcja@hotelnowydwor.pl