Grupa E

Imię i nazwisko Witold Kałamarz Janusz Biliński Piotr Wilk SUMA PUNKTÓW
Witold Kałamarz
Janusz Biliński
Piotr Wilk

Grupa F

Imie I Nazwisko Piotr Skotarski Grzegorz Putko Tomasz Roman SUMA PUNKTÓW
Piotr Skotarski 1:0 (5&4) 1 (+5)
Grzegorz Putko
Tomasz Roman 0:1 (5&4) 0 (-5)

Grupa G

Imię i Nazwisko Adam Dobrowolski Krzysztof Dobrowolski Ryszard Walas SUMA PUNKTÓW
Adam Dobrowolski
Krzysztof Dobrowolski
Ryszard Walas

Grupa H

Imię i Nazwisko Łukasz Dziedzic Krystyna Sitek Patryk Bialic SUMA PUNKTÓW
Łukasz Dziedzic
Krystyna Sitek
Patryk Bialic

Grupa I

Imię i nazwisko Krzysztof Ruda Tomasz Rączy Andrzej Pyzara Jarosław Lenart SUMA PUNKTÓW
Krzysztof Ruda
Tomasz Rączy
Andrzej Pyzara
Jarosław Lenart

Grupa J

Imię i Nazwisko Bogusław Bańbor Kamil Kędzior Józef Bigos Ryszard Gargaś SUMA PUNKTÓW
Bogusław Bańbor
Kamil Kędzior
Józef Bigos
Ryszard Gargaś

Grupa K

Imię i Nazwisko Adam Dziedzic Karol Bać Zbigniew Sitek SUMA PUNKTÓW
Adam Dziedzic
Karol Bać
Zbigniew Sitek

Grupa L

Imię i Nazwisko Grzegorz Paterak Maciej Twardzik Joanna M-Szombara Grzegorz Wojcieszek SUMA PUNKTÓW
Grzegorz Paterak
Maciej Twardzik
Joanna M-Szombara
Grzegorz Wojcieszek

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Grupa A

Imię i Nazwisko Maciej Twardzik Witold Kałamarz Ryszard Walas Zbigniew Sitek Krystyna Sitek Ryszard Gargaś Krzysztof Ruda PUNKTY (małe punkty)
Maciej Twardzik x 0:1 (4&3) 0:1 (3&2) 1:0 (6&4) 1 (+6 -7)
Witold Kałamarz 1:0 (4&3) x 1:0 (4&3) 1:0 (3&2) 0:1 (2&1) 1:0 (9&8) 4 (+20 -2)
Ryszard Walas 1:0 (3&2) 0:1 (4&3) x 1:0 (3&2) 0:1 (2UP) 2 (+6 -6)
Zbigniew Sitek 0:1 (3&2) 0:1 (3&1) x 0:1 (5&4) 1:0 (2UP) 1 (+2 -11)
Krystyna Sitek 1:0 (2&1) 1:0 (2UP) 1:0 (5&4) x 1:0 (7&6) 4 (+16)
Ryszard Gargaś 0:1 (6&4) 0:1 (9&8) 0:1 (2UP) 0:1 (7&6) x 0:1 (6&5) 0 (-30)
Krzysztof Ruda 1:0 (6&5) x 1 (+6)

Grupa B

Imię i Nazwisko Piotr Skotarski Bogusław Bańbor Joanna Mikuszewska - Szombara Patryk Bialic Janusz Biliński Tomasz Rączy PUNKTY (małe punkty)
Piotr Skotarski x 1:0 (4&2) 1:0 (4&2) 0:1 (6&5) 1:0 (2UP) 1:0 (7&6) 4 (+17 -6)
Bogusław Bańbor 0:1 (4&2) x 1:0 (4&3) 0:1 (5&4) 1:0 (w.o) ? 0:1 (w.o) 2 (+7 -12)
Joanna Mikuszewska-Szombara 0:1 (4&2) 0:1 (4&3) x 0:1 (2&1) 0:1 (2UP) 1:0 (5&4) 1 (+5 -12)
Patryk Bialic 1:0 (6&5) 1:0 (5&4) 1:0 (2&1) x 0:1 (5&4) 0:1 (2UP) 3 (+13 -7)
Janusz Biliński 0:1 (2UP) 0:1 (w.o) ? 1:0 (2UP) 1:0 (5&4) x 1:0 ( 9&7) 3 (+16 -5?)
Tomasz Rączy 0:1 (7&6) 1:0 (w.o) 0:1 (5&4) 1:0 (2UP) 0:1 (9&7) x 2 (+5 -21)

Grupa C

Imię i Nazwisko Grzegorz Putko Piotr Wilk Kamil Kędzior Adam Dobrowolski Grzegorz Wojcieszek Andrzej Pyzara Adam Dziedzic PUNKTY (małe punkty)
Grzegorz Putko x 0:1 (1UP) 1:0 (6&5) 0:1 (3&2) 1:0 (7&6) 1:0 (7&5) 1:0 (5&4) 4 (+25 -4)
Piotr Wilk 1:0 (1UP) x 1:0 (3&2) 0:1 (7&6) 1:0 (6&4) 0:1 (2&1) 1:0 (2&1) 4 (+12 -9)
Kamil Kędzior 0:1 (6&5) 0:1 (3&2) x 0:1 (3&2) 1:0 (9&8) 1:0 (4&3) 2 (+13 -12)
Adam Dobrowolski 1:0 (3&2) 1:0 (7&6) 1:0 (3&2) x 1:0 (4&3) 1:0 (3&1) 0:0 (A/S) 5,5 (+20)
Grzegorz Wojcieszek 0:1 (7&6) 0:1 (6&4) 0:1 (9&8) 0:1 (4&3) x 0:1 (2&1) 0:1 (4&2) 0 (-32)
Andrzej Pyzara 0:1 (7&5) 1:0 (2&1) 0:1 (4&3) 0:1 (3&1) 1:0 (2&1) x 0:1 (5&4) 2 (+4 -19)
Adam Dziedzic 0:1 (5&4) 0:1 (2&1) 0:0 (A/S) 1:0 (4&2) 1:0 (5&4) x 2,5 (+9 -7)

Grupa D

Imię i Nazwisko Jarosław Lenart Łukasz Dziedzic Tomasz Roman Grzegorz Paterak Krzysztof Dobrowolski Józef Bigos Karol Bać PUNKTY (małe punkty)
Jarosław Lenart x 0:1 (1UP) 0:1 (5&4) 0:1 (8&7) 0 (-14)
Łukasz Dziedzic 1:0 (1UP) x 1:0 (1UP) 1:0 (6&4) 1:0 (5&3) 1:0 (2UP) 5 (+15)
Tomasz Roman 0:1 (1UP) x 0:1 (6&4) 1:0 (7&6) 1:0 (2&1) 2 (+9 -7)
Grzegorz Paterak 1:0 (5&4) 0:1 (6&4) x 0:0 (A/S) 1,5 (+5 -6)
Krzysztof Dobrowolski 1:0 (8&7) 0:1 (5&3) 1:0 (6&4) 0:0 (A/S) x 1:0 (6&4) 3,5 (+20 -5)
Józef Bigos 0:1 (7&6) 0:1 (6&4) x 0 (-13)
Karol Bać 0:1 (2UP) 0:1 (2&1) x 0 (-4)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

FINAŁ 2016

Imię i nazwisko Imię i Nazwisko WYNIK FINAŁU
PIOTR SKOTARSKI Jarosław Lenart 2UP

Mecz o 3 Miejsce

Imię i Nazwisko Imię i Nazwisko WYNIK
PIOTR WILK Witold Kałamarz 2&1

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————
———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

PÓŁFINAŁ M

Gracz 1E Gracz 1G WYNIK
Piotr Wilk JAROSŁAW LENART 0:1 (1UP)

PÓŁFINAŁ N

Gracz 1F Gracz 1H WYNIK
PIOTR SKOTARSKI Witold Kałamarz 1:0 (4&3)

MECZE O MIEJSCA 5-8

Imię i Nazwisko Imię i Nazwisko WYNIK
Lechosław Fara Grzegorz Paterak 0:1 (5&4)
Karol Bać Kamil Kędzior 0:1 (v.o)
---------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------
GRZEGORZ PATERAK Kamil Kędzior 2&1

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————
———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Grupa E

Imię i Nazwisko Grzegorz Putko Piotr Wilk Lechosław Fara SUMA PUNKTÓW
Grzegorz Putko x NS NS --------------
Piotr Wilk NS x 1:0 (+1) 1 (+1)
Lechosław Fara NS 0:1 (-1) x 0 (-1)

Grupa F

Imię i Nazwisko Leszek Bać Piotr Skotarski Karol Bać SUMA PUNKTÓW
Leszek Bać x NS NS ---------
Piotr Skotarski NS x 1:0 (+4) 1 (+4)
Karol Bać NS 0:1 (-4) x 0 (-4)

Grupa G

Imię i Nazwisko Grzegorz Paterak Jan Lubieniecki Jarosław Lenart SUMA PUNKTÓW
Grzegorz Paterak x 1:0 (0) 0:1 (-2) 1 (-2)
Jan Lubieniecki 0:1 (0) x 0:1 (-2) 0 (-2)
Jarosław Lenart 1:0 (+2) 1:0 (+2) x 2 (+4)

Grupa H

Imię i Nazwisko Witold Kałamarz Ryszard Walas Kamil Kędzior SUMA PUNKTÓW
Witold Kałamarz x 1:0 (+3) wo. 1:0 (0) 2 (+3)
Ryszard Walas 0:1 (-3) wo. x 0:1 (-3) wo. 0 (-6)
Kamil Kędzior 0:1 (0) 1:0 (+3) wo. x 1 (+3)

Grupa I

Imię i Nazwisko Maciej Wawrzkiewicz Tomasz Roman Tomasz Ogórek SUMA PUNKTÓW
Maciej Wawrzkiewicz x ---------
Tomasz Roman x -----------
Tomasz Ogórek x ----------

Grupa J

Imię i Nazwisko Kazimierz Kuzniar Bogusław Bańbor Janusz Biliński SUMA PUNKTÓW
Kazimierz Kuzniar x
Bogusław Bańbor x
Janusz Biliński x

Grupa K

Imię i Nazwisko Andrzej Kowal Ryszard Gargaś Maciej Kubicki Grzegorz Wojcieszek SUMA PUNKTÓW
Andrzej Kowal x
Ryszard Gargaś x
Maciej Kubicki x
Grzegorz Wojcieszek x

Grupa L

Imię i Nazwisko Olaf Nincevic Zbigniew Sitek Joanna Mikuszewska Szombara Krystyna Sitek SUMA PUNKTÓW
Olaf Nincevic x
Zbigniew Sitek x 1:0 (+1) 1 (+1)
Joanna Mikuszewska-Szombara x
Krystyna Sitek 0:1 (-1) x 0 (-1)

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-
———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Grupa A

IMIĘ i NAZWISKO Jarosław Lenart Grzegorz Putko Ryszard Walas Maciej Wawrzkiewicz Maciej Kubicki Zbigniew Sitek Krystyna Sitek PUNKTY (w nawiasie małe punkty zdobyte i stracone)
Jarosław Lenart x 1:0 (+1) 0:1 (-3) wo. 1:0 (+1) 1:0 (+3) 0:1 (-6) 1:0 (+1) 4 (+6 -9)
Grzegorz Putko 0:1 (-1) x 1:0 (+3) 1:0 (+5) 0:1 (-2) 1:0 (+2) 1:0 (+1) 4 (+11 -3)
Ryszard Walas 1:0 (+3) wo. 0:1 (-3) x 0:1 (-4) 1:0 (+3) wo. 1:0 (+1) 1:0 (+2) 4 (+9 -7)
Maciej Wawrzkiewicz 0:1 (-1) 0:1 (-5) 1:0 (+4) x 1:0 (+0) 1:0 (+4) 0:1 (-0) 3 (+8 -6)
Maciej Kubicki 0:1 (-3) 1:0 (+2) 0:1 (-3) wo. 0:1 (-0) x 1:0 (+1) 0:1 (-0) dogr. 2 (+3 -6)
Zbigniew Sitek 1:0 (+6) 0:1 (-2) 0:1 (-1) 0:1 (-4) 0:1 (-1) x 1:0 (+0) dogr. 2 (+6 -8)
Krystyna Sitek 0:1 (-1) 0:1 (-1) 0:1 (-2) 1:0 (+0) 1:0 (+0) dogr. 0:1 (-0) dogr. x 2 (+0 -4)

Grupa B

IMIĘ i NAZWISKO Leszek Bać Piotr Wilk Tomasz Roman Kamil Kędzior Joanna Mikuszewska-Szombara Kazimierz Kuzniar Grzegorz Wojcieszek PUNKTY (w nawiasie małe punkty zdobyte i stracone)
Leszek Bać x 1:0 (+0) 1:0 (+0) 1:0 (+6) 1:0 (+4) 1:0 (+0) 1:0 (+1) 6 (+11)
Piotr Wilk 0:1 (-0) x 1:0 (+1) 1:0 (+1) 1:0 (+0) 1:0 (+1) 1:0 (+3) wo. 5 (+6)
Tomasz Roman 0:1 (-0) 0:1 (-1) x 0:1(-3) wo. 1:0 (+0) 1:0 (+0) 0:1 (-3) wo. 2 (-7)
Kamil Kędzior 0:1 (-6) 0:1 (-1) 1:0 (+3) wo. x 1:0 (+5) 1:0 (+4) 1:0 (+5) 4 (+17 -7)
Joanna Mikuszewska-Szombara 0:1 (-4) 0:1 (-0) 0:1 (-0) 0:1 (-5) x 0:1 (-1) 1:0 (+7) 1 (+7 -10)
Kazimierz Kuzniar 0:1 (-0) 0:1 (-1) 0:1 (-0) 0:1 (-4) 1:0 (+1) x 1:0 (+6) 2 (+7 -5)
Grzegorz Wojcieszek 0:1 (-1) 0:1 (-3) wo. 1:0 (+3) wo. 0:1 (-5) 0 (-7) 0:1 (-6) x 0 (+3 -22)

Grupa C

IMIĘ i NAZWISKO Piotr Skotarski Bogusław Bańbor Grzegorz Paterak Lechosław Fara Andrzej Kowal Tomasz Ogórek PUNKTY (w nawiasie małe punkty zdobyte i stracone)
Piotr Skotarski x 1:0 (+5) 0:1 (-0) 1:0 (+1) 1:0 (+0) 1:0 (+3) wo. 4 (+9 -0)
Bogusław Bańbor 0:1 (-5) x 0:1 (-3) wo. 0:1 (-3) wo. 1:0 (+4) 1:0 (+3) wo. 2 (+7 -11)
Grzegorz Paterak 1:0 (+0) 1:0 (+3) wo. x 1:0 (+4) 1:0 (+4) 1:0 (+5) 5 (+18)
Lechosław Fara 0:1 (-1) 1:0 (+3) wo. 0:1 (-4) x 0:1 (-3) 1:0 (+3) wo. 2 (+6 -8)
Andrzej Kowal 0:1 (-1) 0:1 (-4) 0:1 (-4) 1:0 (+3) x 1:0 (+3) wo. 2 (+6 -9)
Tomasz Ogórek 0:1 (-3) wo. 0:1 (-3) wo. 0:1 (-5) 0:1 (-3) wo. 0:1 (-3) wo. x 0 (-17)

Grupa D

IMIĘ i NAZWISKO Jan Lubieniecki Witold Kałamarz Olaf Nincevic Karol Bać Ryszard Gargaś Janusz Biliński PUNKTY (w nawiasie małe punkty zdobyte i stracone)
Jan Lubieniecki x 0:1 (-0) 0:1 (-2) 1:0 (0) dogr. 1:0 (+5) 1:0 (+6) 3 (+11 -2)
Witold Kałamarz 1:0 (+0) x 1:0 (+3) wo. 0:1 (-4) 1:0 (+2) 1:0 (+3) 4 (+8 -4)
Olaf Nincevic 1:0 (+2) 0:1 (-3) wo. x 0:1 (-1) 1:0 (+2) 1:0 (+2) 3 (+6 -4)
Karol Bać 0:1 (0) dogr. 1:0 (+4) 1:0 (+1) x 0:1 (-0) 1:0 (+4) 3 (+9)
Ryszard Gargaś 0:1 (-5) 0:1 (-2) 0:1 (-2) 1:0 (+0) x 0:1 (0) 1 (-9)
Janusz Biliński 0:1 (-6) 0:1 (-3) 0:1 (-2) 0:1 (-4) 1:0 (0) x 1 (-15)