Relacja z II Turnieju Beginners Challenge

Formuła tego cyklu turniejowego oraz atrakcyjne nagrody przyciągnęły w niedzielny poranek wielu Graczy na Pole w Trzcianie.
Już od 8:00 na parkingu Pola Golfowego „Dwa Stawy” pojawiać zaczęli się Uczestnicy Turnieju i zauważyć można było samochody z tablicami rejestracyjnymi z całego Regionu. Ich obecność na Polu golfowym w Trzcianie wynikała z chęci sportowej rywalizacji, ale też z przyjemności, jaką niesie takie towarzyskie spotkanie.
Turnieje z serii Beginners Challenge charakteryzują się specjalną formułą, która pozwala na bardzo przyjazne wdrażanie w golfa Nowych Golfistów.
Obecność zawodników z doświadczeniem pomaga w poznawaniu zasad gry oraz „bezbolesnym” przejściu pola…

Rozgrywki cyklu nabierają rozpędu, co widać po ilości chętnych( zapisy musieliśmy zakończyć na 3 dni przed Turniejem) oraz w coraz lepszych wynikach jakie osiągają Golfiści…
W drugim turnieju tej serii na podium ponownie stanął Tomasz Rączy. Tym razem na najwyższym jego stopniu! Drugie miejsce zajął Andrzej Machaj, a nagrody za miejsce trzecie odebrał Maciej Kaltenberg.
W rywalizacji golfistów Doświadczonych, najlepsze rundy rozegrali :
– w grupie hcp 0-18 Stanisław Sroka (36 uderzenia)
– w grupie 18,1-36 Jan Bator(45 uderzeń)
W dodatkowej klasyfikacji „drużynowej” najlepszymi okazali się zawodnicy grający „pod okiem” Karola Bacia : Tomasz Rączy, Albin Głowa i Mirosław Łuczyk.
Najlepiej grającą dziś kobietą była Dorota Gołojuch, a najmłodszym Uczestnikiem rozgrywek, obchodzący dziś urodziny Jakub Jędrzejczak.

Serdecznie gratulujemy Golfistom, którzy coraz lepiej radzą sobie w tej rozgrywce przeznaczonej dla Początkujących. Jesteśmy przekonani, że po zakończeniu tej serii turniejowej pomoc Liderów nie będzie Im już potrzebna 😉
Nagrodami w Turnieju były okolicznościowe statuetki, kije golfowe oraz zestawy kosmetyków od firmy Mary Kay

Pełne wyniki dzisiejszej rywalizacji znajdziecie tutaj
https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/#/814/results
f0

f1

f2

f4

f6

f7

f9

IMAG0136

IMAG0137

IMAG0138

IMG-20170730-WA0000

IMG-20170730-WA0001

IMG-20170730-WA0003